| Производител | ACER |
| Процесор - брой ядра | 10 |
| Процесор - модел/име на ядро | i5-1335U |
| Вътрешна тактова честота | 1.3 GHz |
| Памет | 16 GB |
| Технология на паметта | LPDDR5 |
| Твърд диск/вградена памет | 512 GB |
| Графична карта | Intel Iris® Xe Graphics |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | LED IPS матов |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Оптично устройство | не |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11ax |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 |
| Тип аудио изход | Вградени стерео говорители |
| Web камера | HD |
| Батерия | Li-Ion |
| Цвят | Сребрист |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 1,77 кг |
Хващайте възможността да се сдобиете с лаптоп Acer Aspire 5 A515-58M-56WA! Той ще ви осигури бързо и ефективно изпълнение на задачите ви в ежедневието.
| Процесор | Intel Core i5-1335U | Мощен процесор за бързо обработване на данни |
|---|---|---|
| Дисплей | 15.6' FHD IPS | Ярко и ясно визуално изживяване |
| RAM | 16GB | Подобрена производителност при многозадачност |
| SSD | 512GB | Бърз достъп до данни и по-къси времена за зареждане |
| Операционна система | Но ОS | Идеален избор за потребители, които предпочитат определена ОS |
Лаптоп Acer Aspire 5 A515-58M-56WA е идеален за работа, учене, развлечения и много повече благодарение на бързата производителност и качествения дисплей.
1. Лаптоп Acer Aspire 5 A515-58M-56WA идва с предварително инсталирана операционна система?
Отговор: Не, той няма предварително инсталирана ОS, като това позволява на потребителя да избере желаната от него операционна система.
2. Какъв е размерът на дисплея на Лаптоп Acer Aspire 5 A515-58M-56WA?
Отговор: 15.6' FHD IPS дисплеят осигурява ярки и живи цветове за по-приятно изживяване.
Не пропускайте възможността да си осигурите ултра бързо и надеждно устройство като Лаптоп Acer Aspire 5 A515-58M-56WA, което ще ви помогне да бъдете по-продуктивни и ефективни в работата си.