| Производител | ACER |
| Процесор - брой ядра | 6 |
| Процесор - модел/име на ядро | i3-1215U |
| Вътрешна тактова честота | 0.9 - 4.40 GHz |
| Памет | 16 GB |
| Технология на паметта | DDR4 |
| Максимално количество памет | 16 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 GB |
| Графична карта | Intel UHD Graphics 64EUs |
| Екран диагонал | 17,3'' |
| Тип на екрана | IPS матов с LED подсветка |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Оптично устройство | не |
| Wi-Fi | Wi-Fi 802.11 ac |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| Тип аудио изход | Вградени стерео говорители |
| Web камера | HD |
| Батерия | 3-клетъчна Lithium Polymer;42 Wh |
| Характеристики за сигурност | Kensington Lock |
| Цвят | Сребрист |
| Размери | 40.2 x 26.6 x 2.09 cm |
| Операционна система, софтуер | Free DOS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,23 кг |
Този преносим компютър ACER Aspire 3 A317-54-36WA е перфектният избор за всеки, който търси бързина, производителност и качество на достъпна цена. С него ще се наслаждавате на гладко изпълнение и ярък дисплей за безкрайни възможности.
| Процесор | Core i3-1215U | Ускорен процесор, който осигурява бързо изпълнение на задачите. |
|---|---|---|
| Дисплей | 17.3' FHD IPS | Ярък Full HD дисплей за ясни и живи цветове. |
| RAM | 16GB DDR4 | Голяма памет за плавен мултитаскинг и бърз достъп до данни. |
| SSD | 512GB | Голям капацитет за съхранение на файлове и бърз старт на системата. |
| Батерия | 40Wh | Дълготрайна батерия за продуктивно използване през целия ден. |
| Операционна система | Но OS | Позволява ви свобода да инсталирате предпочетената от вас операционна система. |
Приложения на Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA включват гейминг, стриймване на видео, работа с офис приложения и сърфиране в Интернет.
1. Защо избрахте Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA?
Този лаптоп е идеалният избор за бързина и производителност на достъпна цена.
2. Каква е диагонала на дисплея на Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA?
Дисплеят е 17.3' FHD IPS за ясни и ярки цветове.
3. Колко памет RAM има Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA?
Той разполага с 16GB DDR4 RAM за плавно мултитаскинг.
4. Какъв е капацитетът на SSD устройството на Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA?
SSD е 512GB, капацитетът е достатъчен за голямо количество файлове.
Защо да закупите Лаптоп ACER Aspire 3 A317-54-36WA?
С този лаптоп ще получите бързина, производителност и качество на достъпна цена - перфектният партньор за вашия ден.