| Производител | GIGABYTE |
| Процесор | i7 |
| Процесор - брой ядра | 14(6P+8E) |
| Процесор - модел/име на ядро | 13700H |
| Вътрешна тактова честота | 2.4 Ghz ~ 5Ghz |
| Кеш памет (L2/L3) | 24 MB |
| Памет | 16GB (2x 8GB) |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Максимално количество памет | 64 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 1 TB |
| Графична карта | GeForce RTX 4070 |
| Видео памет | 8 GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | 15.6" LCD дисплей с тънка рамка QHD 2560x1440 от IPS ниво с антирефлексно покритие (165Hz, 72% NTSC) |
| Екран резолюция | 2560x1440 |
| Оптично устройство | не |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Intel® Wi-Fi 6E AX211 (802.11ax, съвместимост с a/b/g/n/ac/ax) |
| Bluetooth | v5.2 |
| Тип аудио изход | DTS:X™ Ultra технология |
| Web камера | HD |
| Батерия | Li Polymer 99Wh |
| Характеристики за сигурност | Firmware-based TPM, supports Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 36.0 x 27.2 x 2.09 cm |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Home |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,26 кг |
Завладяйте с уникалните възможности на лаптопа GIGABYTE AORUS 15 BSF, който предлага висококачествени технически характеристики и вълнуващ гейминг опит. Страхотното QHD IPS 165Hz дисплей, мощният процесор Intel Core i7 и видеокартата nVidia RTX 4070 гарантират безкомпромисна производителност.
| Процесор: | Intel Core i7-13700H | Висока честота и мощност за плавно изпълнение на задачите. |
| Дисплей: | 15.6 QHD IPS 165Hz | Висока резолюция и високи честоти за ярко и плавно визуализиране на съдържанието. |
| RAM памет: | 2x8GB DDR5 | Бърза оперативна памет за ефективно мултизадачно изпълнение. |
| Съхранение: | 1TB SSD Gen4 | Бърз достъп до данните и по-бързо зареждане на приложенията. |
| Видеокарта: | nVIdia RTX 4070 8GB GDDR6 | Висока графична производителност за плътна гейминг визия. |
| Операционна система: | Win 11 Home | Осигурява сигурно и удобно използване на лаптопа. |
Лаптопът Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 BSF е идеален за игри, стрийминг, работа с графика и видеообработка благодарение на мощните технически характеристики.
1. Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 BSF поддържа ли VR игри?
Да, с видеокартата nVidia RTX 4070 можете да се насладите на виртуална реалност без проблем.
2. Колко често се нуждае от почистване Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 BSF?
Препоръчително е да се почиства периодично, за да се осигури оптималната работа на вентилационните отвори.
3. Може ли Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 BSF да работи на батерия?
Да, лаптопът може да работи на батерия в режим на икономия на енергия за по-дълго използване.
С Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 BSF ще имате невероятно гейминг изживяване и бърза работа в ежедневието благодарение на високите технически показатели и елегантния дизайн.