| Производител | GIGABYTE |
| Процесор | i5 |
| Процесор - брой ядра | 12 |
| Процесор - модел/име на ядро | 12500H |
| Вътрешна тактова честота | 2.5 GHz |
| Кеш памет (L2/L3) | 18 MB |
| Памет | 8 GB |
| Технология на паметта | DDR5 |
| Максимално количество памет | 64 GB |
| Твърд диск/вградена памет | 512 GB |
| Графична карта | GeForce RTX 4060 |
| Видео памет | 8 GB |
| Екран диагонал | 15,6'' |
| Тип на екрана | 15.6" 16:9 Thin Bezel FHD 1920x1080, 144Hz, 45% NTSC |
| Екран резолюция | 1920x1080 |
| Оптично устройство | не |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Bluetooth | v5.2 |
| Тип аудио изход | DTS:X™ Ultra технология |
| Web камера | Full HD |
| Батерия | Li Polymer 99Wh |
| Характеристики за сигурност | Firmware-based TPM, supports Intel® Platform Trust Technology (Intel® PTT) |
| Цвят | Черен |
| Размери | 36 x 27.2 x 2.09 cm |
| Операционна система, софтуер | Windows 11 Home |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Тегло | 2,40 кг |
Купете Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 9KF за невероятно визуално изживяване и мощност в комбинация с Windows 11 Home!
| Процесор | Intel Core i5-12500H | Мощен процесор за бързо и ефективно изпълнение на задачи. |
|---|---|---|
| Екран | 15.6 IPS, FHD 144Hz | Висококачествен дисплей с плавни графики и ярки цветове за удоволствие при гледане. |
| RAM | 8GB DDR5 | Бърза оперативна памет за плавно изпълнение на множество задачи едновременно. |
| Съхранение | 512GB SSD Gen4 | Бърз достъп до файлове и по-бързо зареждане на приложения. |
| Графична карта | nVIDIA RTX 4060 8GB GDDR6 | Мощна видеокарта за плавно изпълнение на игри и видео редактиране. |
Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 9KF се използва успешно за игри, видео редактиране и ежедневни задачи благодарение на мощността и висококачествения дисплей.
Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 9KF:
1. Лаптопът разполага ли с Windows 11 Home?
Да, Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 9KF включва Windows 11 Home за оптимално изживяване.
2. Какъв е типът на екрана?
Екранът е 15.6 IPS с FHD резолюция и 144Hz освежаване за ярки и плавни изображения.
3. Какъв процесор има лаптопът?
Процесорът е Intel Core i5-12500H, гарантиращ бързо и ефективно функциониране.
С високопроизводителния процесор, мощната видеокарта и бързата оперативна памет, Лаптоп GIGABYTE AORUS 15 9KF е перфектният избор за всеки, който цени качеството и производителността!