| Тип на продукта | Монитор |
| Производител | ACER |
| Екран диагонал | 44,5'' |
| Екран резолюция | 3440x1440 |
| Тип на екрана | UW-QHD/OLED |
| Тегло | 13,10 кг |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Description UM.MXXEE.001 | |
|---|---|
| Screen size | 44.50 '' |
| Screen type | UW-QHD/OLED |
| Refresh rate | 240Hz |
| Screen resolution | 3440 x 1440 |
| Brightness | 1000 cd/m² |
| Color saturation | 1.07 billion colors |
| Contrast | 1,500,000:1 |
| Response time | 0.303ms GTG |
| Viewing angle | 178°/178° |
| I/o | HDMI:Yes; Number of HDMI ports:2; USB:Yes; Number of USB Type-C ports:Yes; DisplayPort:Yes; headphones:Yes |
| Audio | speaker:5W |
| Mechanical design | Tilt Angle:-5° to 15°;VESA mount standard:200x100 mm |
| Weight | 13.10 kg |
| Dimensions | 457 x 992.2 x 79.4mm |
| Warranty | 24 Months |
Опознайте мощта на Acer Predator X45bmiiphuzx - големият 44.5-инчов монитор, който предлага кристално ясно изображение, плавно движение и ненадмината яркост от 1000 нита!
| Характеристика | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Размер | 113cm (44.5 инча) | Подпомага по-широко зрително поле и по-голяма удобство при работа и игри. |
| Версия на сцената | WQHD Zeroframe OLED | Осигурява безупречно качество на цветовете и контраста. |
| Честота на опресняване | 240Hz | Предлага плавно движение и по-реалистичен поглед по време на игра или гледане на филми. |
| Технология за синхронизиране | FreeSync Premium | Предотвратява раздразнителни лагове и разкъсване на екрана за по-гладка игрова или визуална експериенция. |
| Яркост | 1000 nits | Позволява изключително ясно виждане дори при ярка слънчева светлина. |
Acer Predator X45bmiiphuzx може да бъде използван за гейминг, професионални задачи и хора, които се нуждаят от висококачествен и голям монитор за различни цели.
С Acer Predator X45bmiiphuzx ще влезете в истинският свят на висококачествени монитори, който ще ви осигури ярко, ясно и плавно изживяване на всяко видео, игра или задача!