| Производител | DeTech |
| Гаранционен срок (месеци) | 12 |
| GJYXCH-1B6a | |
|---|---|
| Cable specification | 5.0x2.0mm |
| Fiber type | GJYXCH G657A |
| Fiber counts | 1 |
| Fiber color | Blue |
| Sheath color | Black |
| Sheath material | LSZH |
| Cable dimension | 5.0(±0.1)*2.0(±0.1)mm |
| Cable weight | Approx. 18Kg/km |
| Transmission loss | ≤0.35 at 1310nm, ≤0.21 at 1550nm |
| Min. bending radius | 15mm(Static) 30mm(Dynamic) |
| Short term tensile | 600N |
| Crush resistance | 2200N/100mm |
| Operation temperature | -40~+60°C |
| Storage temperature | -45~+70°C |
С Optичния кабел DeTech, FTTH, вече няма да имате проблеми със свързването на електронните устройства. Този черен кабел с дължина 2000м е идеален за външна употреба.
| Спецификация | Значение | Защо е важно? |
|---|---|---|
| Брой влакна | 1 | Този оптичен кабел е специално проектиран с 1 влакно, което гарантира бърз трансфер на данни. |
| Дължина | 2000м | С дължина от 2000м, този кабел позволява свързването на устройства на голямо разстояние без загуби в скоростта. |
| Приложение | FTTH, Outdoor | Този оптичен кабел е идеален за Fibre-to-the-Home (FTTH) връзки и за външна употреба, като осигурява надежност и издръжливост на открито. |
| Цвят | Черен | Черният цвят на кабела го прави по-универсален и подходящ за различни околности. |
Оптичният кабел DeTech, FTTH, 1 влакно, Outdoor, е идеален за свързване на домашни електронни устройства като рутери и телевизори за предаване на бърз интернет и медийни съдържания.
Въпрос: Защо е важно кабелът да е с 1 влакно?
Отговор: Оптичният кабел с 1 влакно осигурява ефективен трансфер на данни, без загуби или интерференции.
Въпрос: Каква е максималната дължина на кабела?
Отговор: Кабелът е с дължина 2000м, което позволява по-голяма свобода при свързване на устройства на разстояние.
С оптичния кабел от DeTech, FTTH, вие ще се насладите на бърз и надежден интернет, както и на безпроблемно свързване на вашите устройства. Доверете се на качеството и функционалността на този черен кабел за външна употреба!