| Тип на продукта | Слушалки |
| Производител | PHILIPS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Music or calls, these sleek-looking true wireless headphones know how to perform. Active Noise Canceling tunes out background noise, and you can personalize the sound using the Philips Headphones app. Take an earbud out to pause the music. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Product Type | True wireless earphones - Bluetooth - wireless |
| Width | 7.4 cm |
| Depth | 3.6 cm |
| Height | 3.2 cm |
| Weight | 64 g |
| Recommended Use | Portable electronics |
| Protection | Splashproof, sweat-resistant, IPX5 |
| Max Operating Distance | 10 m |
| Audio Output | |
| Headphones Form Factor | In-ear |
| Connectivity Technology | Wireless |
| Wireless Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth 5.0 |
| Bluetooth Profiles | Hands-Free Profile (HFP), Headset Profile (HSP), Advanced Audio Distribution Profile (A2DP), Audio/Video Remote Control Profile (AVRCP) |
| Active Noise Canceling | Yes |
| Active Noise Cancelling Technology | Hybrid Active Noise Cancelling |
| Frequency Response | 20 - 20000 Hz |
| Diaphragm | PET - 8 mm |
| Magnet Material | NdFeB |
| Features | Awareness Mode |
| Microphone | |
| Form Factor | Built-in |
| Remote Control | |
| Controls | Answer/end, microphone on/mute, reject call |
| Tracking | |
| Sensors | Infrared (IR) sensor |
| Connections | |
| Connector Type | Bluetooth USB (power only) |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | 3 pairs of silicone ear tips (small, medium, large), USB-C cable |
| Cable Details | USB charge cable |
| Power | |
| Battery | Headphone battery rechargeable - Lithium Ion |
| Run Time (Up To) | 5 hour(s) |
| Run Time Details | Continuous playback: up to 5 hours Standby: up to 80 hours Continuous talk: up to 5 hours Continuous playback (with included charging case): up to 20 hours Continuous playback (noise cancelling ON): up to 4.5 hours |
| Standby Time | 80 hours |
| Manufacturer Warranty | |
| Service & Support | Limited warranty - 2 years |
| Dimensions & Weight (Shipping) | |
| Shipping Width | 9.5 cm |
| Shipping Depth | 5 cm |
| Shipping Height | 17 cm |
| Shipping Weight | 237 g |
Слушалките Philips True Wireless Earbuds са перфектното решение за тези, които обичат да се наслаждават на музиката си без досадни кабели и с високо качество звук.
| Диаметър на говорителя | 8 мм | Важност | По-големите говорители предлагат по-богат звук с по-добра детайлност и осезаемост на базите. |
| True Wireless | Да | Важност | Безжичните слушалки осигуряват свобода на движение и удобство при ползване за всеки потребител. |
| Зареждащ калъф | Да | Важност | Калъфът предлага удобство и осигурява допълнително време за слушане на музика без да се налага прекалено често зареждане на слушалките. |
Слушалките Philips True Wireless Earbuds могат да бъдат използвани за слушане на музика, гледане на филми или провеждане на безжични разговори.
С Philips True Wireless Earbuds вие получавате качествен звук, безжично удобство и перфектният партньор за вашия ежедневен живот.
Да, Philips True Wireless Earbuds са оборудвани с активно шумопотискане, което осигурява по-добър звук и по-добро изживяване на вашата музика.
Philips True Wireless Earbuds ви предлагат до 24 часа на слушане с включен зареждащ калъф, което ви дава свобода да се наслаждавате на музиката си цял ден.
Да, слушалките Philips True Wireless Earbuds се свързват лесно с всички Bluetooth устройства, като ви дават възможност за слушане на музика от всякъде.
Да, слушалките Philips True Wireless Earbuds разполагат с вграден микрофон, който ви позволява да провеждате разговори без да е необходимо да вадите устройството си от джоба.
Philips True Wireless Earbuds предлагат съчетание от качествен звук, удобство и стил, което ги прави перфектния избор за всеки меломан или обичащ музиката потребител.