| Тип на продукта | Аксесоар за телевизор |
| Производител | PHILIPS |
| Гаранционен срок (месеци) | 24 |
| Marketing Description | |
| Designed to fit many TV with a focus on safety & ease of use. Easy 1-2-3 installation kit includes necessary hardware for different wall types, templates, stud finder, bubble level. | |
| Product Features | |
| |
| General | |
| Package Content | Mounting hardware, screws, mounting template, bolts, anchors |
| AV Furniture | |
| Type | Bracket |
| Recommended Use | LCD TV / curved LCD TV |
| Placing / Mounting | Wall-mountable |
| VESA Mounting Interface | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm |
| Recommended Display Size | Up to 42 |
| Max Load Weight | 25 kg |
| Dimensions & Weight Details | |
| Shipping Dimensions (WxDxH) / Weight | 30.5 cm x 3 cm x 19.8 cm |